על הקפה

נתחיל בזה שזה לא הקפה שאליו אתם רגילים.

זה קפה אחר, מובחר, עשוי מתערובות ייחודיות, חלוט מזנים מיוחדים (אוריג'נים), המגיעים מהמקומות הנדירים בעולם.

דרגות קליה שונות, וחליטות קפה קרות וחמות מעולם ה- 3RD WAVE. זה קפה לאנשים מסוג אחר: טיפוסים סקרנים, אנשים שמחפשים כל הזמן טעמים חדשים, כאלה שרגישים לפרטים, מזהים איכויות, מבינים דקויות ובעיקר יש להם תשוקה בלתי פוסקת לקפה מעולה. נכון, זה לא מיינסטרים, אנחנו יודעים. לכן קראנו לזה THE ALTENATIVE CAFE.

 

אילנס הוא האלטרנטיבה.

בכל הקשור לקפה, אילנס מהווה חלופה טובה יותר, איכותית יותר וחדשנית יותר מכל בתי הקפה הקיימים בארץ. האלטרנטיבה שאילנס מביא בתחום הקפה באה לידי ביטוי בסינגל אוריג'ינים הנדירים המוצעים, בשיטות החליטה האיטיות, בשימוש בspecialty coffee -, בשימוש בקפה מהגל השלישי ובמנות המיוחדות המוגשות לצד הקפה- טאפסים קטנים ומשובחים שמשלימים את חווית הקפה והופכים אותו לאספרסו בר ולא למסעדה המגישה קפה.

 

אילנס פונה לאנשים שיודעים להעריך סוג כזה של קפה. אנשים שבאופיים מחפשים כל הזמן אלטרנטיבות ולא מסתפקים במה שנחשב פופולארי או המוני. אלו אנשים שיודעים להעריך יין טוב, מבינים באוכל איכותי ובעלי טעם אנין באופן כללי. אלו אנשים שיודעים להאזין גם לרוק משובח, יודעים להעריך תערוכה טובה, לא מפחדים מקולנוע אירופאי, לצד אהבה לקולנוע  אמריקאי איכותי ומבינים שהמקומות הכי טובים בחו"ל לא תמיד נמצאים בטריפ אדוויזר.